Be pokerio turnyrų, viena iš pagrindinių Pokerių klubų ar asociacijų veiklų – stiprinti ir vienyti pokerio entuziastus bei skatinti pokerio bendruomenės aktyvumą. LSPF ir sportinio pokerio klubas Du Karaliai jau daugiau nei dešimtį metų aktyviai tuo užsiima. Vienas iš efektyviausių būdų  skatinti bendruomenės narių aktyvumą – sujungti visiems jėgas bei bendradarbiauti su kitais gyvuojančiais pokerio klubais ir mokyklomis. Taigi, visiems savo žaidėjams pristatome MTT pokerio mokyklą, kuri nuo šiol tampa oficialiu LSPF ir Dviejų Karalių partneriu – PokerEssence. PokerEssence bendruomenė vienija virš 400 skirtingų lygių pokerio entuziastų, kurie dalijasi savo patirtimi ir padeda tobulėti kiekvienam prisijungusiam. Prie šios bendruomenės kviečiame prisijungti ir LSPF bei Du Karaliai žaidėjus. Ateityje jų laukia daug įvairiausių galimybių – dalyvauti PokerEssence skelbiamuose konkursuose, laimėti įsteigtus prizus ar narystes bei dalyvauti organizuojamuose pokerio turnyruose.

PokerEssence pamokas veda stiprūs savo srities mokytojai:

Kęstutis respect_lt yra sukaupęs daugiau nei 15 metų pokerio patirties. Viską pradėjęs nuo gyvų žaidimų bičiulių rate, galiausiai jis perėjo prie internetinių ir gyvų pokerio turnyrų. Jau ne vienerius Metus užiimantis pokerio mokymais – jis įgudo identifikuoti pagrindindes mokinio daromas klaidas ir jas suprantamai taisyti bei padėti mokytis.

Robertas Baggio – pokerio veteranas, profesionaliai žaidžiantis daugiau nei 10 metų. Ilgą laiką žaidęs grynųjų pinigų žaidimus, pastaraisiais metais Robertas atsisuko į MTT ir rodo puikius rezultatus. Tam, be abejonės, padeda gilus pokerio suvokimas, atėjęs iš ilgos ir įvairios patirties bei teorinės pokerio dalies analizės. Robertas efektyviai dirba su pokerio programomis ir mėgsta savo sprendimus pagrįsti matematiniais skaičiavimais.

Aleksandras StorasSushis per trumpą laiką tapo vienu žinomiausių Lietuvos pokerio žaidėjų. Prie to prisidėjo Aleksandro „Twitch“ transliacijos, kurios sutraukia šimtus pokerio entuziastų. Šiandien Aleksandrą jau galima vadinti bene populiariausiu Lietuvos pokerio streameriu. Tuo pačiu per trumpą laiką Aleksandras spėjo pasižymėti kaip puikus mokytojas, kuris girdi mokinio problemas ir moka sprendimus pateikti ramiai bei argumentuotai.

 

PokerEssence tai platforma, tinkama tiek profesionalui, tiek pradedančiajam, ji yra atvira pokerio entuziastų erdvė visiems mėgstantiems šį žaidimą. Atviri ir aktyvūs mokytojai bei Discord forumai leidžia nuolatos konsultuotis iškilus naujai situacijai žaidimo metu ir stiprinti savo žinias.

PokerEssence narystė prasideda nuo 59Eur, tačiau mūsų bendradarbiavimo ir pokerio mokyklos veiklos pradžios proga, kveičiame dar suspėti ir pasinaudoti galiojančia akcija – visi įsigyję arba prasitęsę narystę PokerEssence platformoje kovo mėnesį, turi galimybę laimėti vienerių metų narystę! Laimėtojas bus skelbiamas balandžio 2d. StorasSushis stream’o metu Twitch kanale.
Daugiau informacijos galite rasti www.pokeressence.com svetainėje. Paskubėk – nes liko tik kelios dienos!