D.U.K.

Kokio amžiaus sulaukę asmenys gali tapti LSPF struktūrų nariais?

LSPF Nacionalinio klubo nariais gali tapti asmenys sulaukę 18 metų.

Kodėl aš negaliu tapti tiesiogiai LSPF nariu?

LSPF yra juridinius asmenis – klubus ir asociacijas – jungianti organizacija, todėl fiziniai asmenys jos nariais būti negali. Terminas „LSPF narystė“ naudojamas plačiąja prasme žinant, kad narys priklauso vienai ar kitai LSPF struktūrai (t.y. klubui ar asociacijai). Fiziniai asmenys, norintys dalyvauti tik LSPF rengiamuose nacionaliniuose turnyruose,  tampa LSPF Nacionalinio klubo nariais, o žaidėjai, norintys žaisti regioniniuose turnyruose, tampa asociacijų nariais.

Kokie yra LSPF struktūrų narysčių mokesčiai?

Stojamasis mokestis į LSPF Nacionalinį klubą yra 35€, o pusmečio nario mokestis yra 80€, arba metinis 120€. Mokėjimas vykdomas baigiantis narystei. Kiekviena LSPF asociacija savarankiškai nustato savo narystės mokesčių sistemą ir mokėjimo tvarką. Daugiau informacijos apie narysčių mokesčius rasite skiltyje “Narystė”

Kur kreiptis iškilus klausimams dėl narysčių ar renginių?

Visais LSPF Nacionalinio klubo klausimais kreipkitės į LSPF administraciją telefonu +370(615)61630 arba el.paštu info@lspf.lt, o visais regioninių asociacijų klausimais kreipkitės į savo asociaciją.

Ką aš gaunu būdamas LSPF struktūrų nariu?

Būdamas LSPF Nacionalinio klubo nariu Jūs gaunate galimybę dalyvauti Nacionaliniuose turnyruose bei Lietuvos čempionate. Būdamas asociacijų nariu Jūs gaunate galimybę dalyvauti konkrečios asociacijos organizuojamuose turnyruose.

Kelių LSPF struktūrų nariu aš galiu tapti?

Jūs galite tapti visų LSPF struktūrų nariais.

Kada ir kaip galima registruotis į turnyrus?

Registracija į visus LSPF organizuojamus turnyrus vyksta tik internetu, prisijungus prie LSPF sistemos. Registracija į turnyrus yra uždaroma likus 24 valandoms iki turnyro pradžios.

Kokios rūšies sportinis pokeris žaidžiamas LSPF turnyruose?

Visuose pagrindiniuose turnyruose žaidžiamas Beribis Holdem. Šalutiniuose turnyruose gali būti žaidžiami Omaha, Crazy Pineapple ir kitos pokerio rūšys.

Kaip skaičiuojami LSPF reitingai?

Reitingų skaičiavimo formulė atrodo taip: =ROUND((X-Y)/SQRT(Y)*(1-1/(6*Y));2), kai X – turnyre dalyvavusių žaidėjų skaičius, o Y – žaidėjo užimta vieta. Gautas rezultatas apvalinamas iki dviejų skaičių po kablelio. Pagal šią formulę reitinguojami visi dalyvavę ir savo iškritimo laiką užregistravę dalyviai. Taigi,savo reitingo pokyčius po kiekvieno turnyro galėsite stebėti net jei nepasiseks pelnyti aukštų vietų. Nacionaliniai reitingai atnaujinami per penkias dienas po nacionalinio renginio.

Kokie turnyrai bus reitinguojami?

LSPF Nacionalinis klubas rengia ir reitinguoja nacionalinius turnyrus. Asociacijos atskirai reitinguoja savo organizuojamus turnyrus ir šie reitingai neįtakoja nacionalinių turnyrų reitingų.