Narystė

Norėdami tapti LSPF struktūrų nariais fiziniai asmenys turi užpildyti nario anketą ir sumokėti narystės mokesčius. Visi žaidėjai tampa Nacionalinio sportinio pokerio klubo nariais ir tuo pačiu užsitikrina dalyvavimą federacijos rengiamuose turnyruose.

Narystės mokesčiai

1. LSPF Nacionalinio klubo narystės mokesčiai:

Stojamasis vienkartinis mokestis: 15 EUR

Mėnesinis mokestis (vienkartinė narystė vienam turnyrui): 15 EUR

Mokėjimo laikotarpis: už 6 mėn. arba 12 mėn. (27 EUR arba 54 EUR) + stojimo mokestis (15 EUR) naujiems nariams

SVARBU:

1) Jeigu LSPF NK narys per tris mėnesius nuo narystės galiojimo pasibaigimo datos neprasitęsia narystės, vėliau, norėdamas dalyvauti LSPF NK rengiamuose turnyruose, privalės pakartotinai mokėti stojamąjį mokestį.

2) LSPF Nacionalinio klubo nariais gali tapti asmenys sulaukę 18 metų.

LSPF narystės

LSPF nariais gali tapti Lietuvos Respublikos juridiniai asmenys, įvykdę LSPF Įstatus atitinkančius reikalavimus ir savo tikslus siejantys su sportinio pokerio plėtojimu Lietuvos Respublikoje. Jie turi kreiptis į LSPF Vykdomąjį komitetą ir pateikti šiuos dokumentus: galiojančių įstatų kopiją, juridinio asmens registracijos pažymėjimo kopiją, oficialių asmenų, turinčių parašo teisę bei įpareigojančių asmenį santykiuose su kitais trečiaisiais asmenimis, valdymo organų narių sąrašą, būsimo nario pasižadėjimą dalyvauti ir organizuoti varžybas tik su išankstiniu LSPF pritarimu, būsimo nario kompetentingo organo sprendimo dėl pageidavimo tapti LSPF nariu kopija.

Iškilus klausimams

Visais LSPF Nacionalinio klubo klausimais kreipkitės į LSPF administraciją skirmantas@lspf.lt arba info@lspf.lt bei telefonu +37062641533.

Nario registracija