Narystė

Norėdami tapti LSPF struktūrų nariais fiziniai asmenys turi užpildyti nario anketą ir sumokėti narystės mokesčius. Visi žaidėjai tampa Nacionalinio sportinio pokerio klubo nariais ir tuo pačiu užsitikrina dalyvavimą federacijos rengiamuose turnyruose.

Narystės mokesčiai

1. LSPF Nacionalinio klubo narystės mokesčiai:

Mokėjimai vykdomi nariui prisijungus prie savo paskyros lspf.lt svetainėje, per Paysera mokėjimų sistemą. Galimi du mokėjimo laikotarpiai:

6 mėn. – 80 EUR arba
12 mėn. – 120 EUR;
+ stojimo mokestis (35 EUR) naujiems nariams.

Vienkartinis vieno turnyro mokestis: 35 EUR (nemokant stojimo mokesčio)

SVARBU:

1) YRA PANAIKINTAS DAUGKARTINIS stojimo mokestis – tai reiškia, kad jeigu asmuo nors kartą nuo sistemos atnaujinimo buvo LSPF nariu, jam mokėti stojimo mokesčio pakartotinai nebereikia.

2) LSPF Nacionalinio klubo nariais gali tapti asmenys sulaukę 18 metų.

LSPF narystės

LSPF nariais gali tapti Lietuvos Respublikos juridiniai asmenys, įvykdę LSPF Įstatus atitinkančius reikalavimus ir savo tikslus siejantys su sportinio pokerio plėtojimu Lietuvos Respublikoje. Jie turi kreiptis į LSPF Vykdomąjį komitetą ir pateikti šiuos dokumentus: galiojančių įstatų kopiją, juridinio asmens registracijos pažymėjimo kopiją, oficialių asmenų, turinčių parašo teisę bei įpareigojančių asmenį santykiuose su kitais trečiaisiais asmenimis, valdymo organų narių sąrašą, būsimo nario pasižadėjimą dalyvauti ir organizuoti varžybas tik su išankstiniu LSPF pritarimu, būsimo nario kompetentingo organo sprendimo dėl pageidavimo tapti LSPF nariu kopija.

Iškilus klausimams

Visais LSPF Nacionalinio klubo klausimais kreipkitės į LSPF administraciją info@lspf.lt arba skirmantas@lspf.lt bei telefonu +37067134640.

Nario registracija