Turnyrų grafikas

LSPF Nacionalinio klubo renginiai 2020 metais

2020 metais, jeigu neįvyks tai, kas neleistų organizuoti turnyrų, įvyks šie turnyrai:
Rugpjūčio 21-23 dienos. LSPF Klaipėda 2020, viešbutis Amber.
Rugsėjo 19-20 dienos. LSPF Marijampolė 2020, Kultūros rūmų kavinė.
Spalio 22-25 dienos. Lietuvos sportinio pokerio čempionatas. Vilnius, sportinio pokerio klubas Du Karaliai
Lapkričio mėnesis. LSPF Kaunas 2020.
Gruodžio 4-6 dienos. LSPF Baigiamasis renginys. Vilnius, sportinio pokerio klubas Du Karaliai.

LSPF reitingai

Nacionalinį LSPF reitingą sudarys žaidėjo pasiekimai nacionaliniuose turnyruose. Reitinginiai turnyrai 2020 metais bus visi aukščiau išvardinti turnyrai. 2020 metų reitingas (nacionalinis reitingas) bus skaičiuojamas nuo pirmojo įskaitinio turnyro 2020 metais. Metų gale jis sutaps su slenkančiu reitingu. Pagal nacionalinį reitingą bus atrenkami žaidėjai į metų gale vyksiantį Superfinalą.

Registracija į turnyrus

Registracija į visus LSPF Nacionalinio klubo turnyrus bus vykdoma TIK internetu – LSPF tinklalapyje „LSPF turnyrų kalendorius“ skiltyje. Registracija į visus LSPF turnyrus baigsis likus 24 valandoms iki turnyro pradžios.

Dalyvavimas

Nacionalinio klubo organizuojamuose renginiuose gali dalayvauti tik Nacionalinio klubo nariai (kiekviena asociacija gauna tam tikrą WILD CARD vietų į LSPF NK turnyrą, vykstantį to klubo mieste), įsigiję vieno mėnesio, pusės metų arba metų narystes ARBA laimėję WILD CARD savo atsovaujamame klube.

SVARBU:

LSPF Nacionalinis klubas dėl ypatingai svarbių priežasčių pasilieka galimybę keisti turnyrų datas, prieš tai oficialiai paskelbiant apie pasikeitimus ne vėliau nei likus mėnesiui iki turnyro.