Turnyrų grafikas

LSPF Nacionalinio klubo renginiai 2023 metais

Balandis – LSPF Druskininkai 2023,  (viešbutis Europa Royale), balandžio 22-23 dienos
Rugpjūtis – LSPF stovykla (poilsio namai Virinta), rugpjūčio 18-20 dienomis
Rugsėjis – Kauno taurė 2022 (Radisson Kaunas, Donelaičio g. 47, Kaunas), data TBD
Spalis – Lietuvos sportinio pokerio čempionatas (Radisson Blu, Konstitucijos pr. 20, Vilnius), data TBD
Lapkritis – TBD
Gruodis – Baigiamasis 2022 metų turnyras (sportinio pokerio klubas Du Karaliai, Savanorių pr. 1  , Vilnius), datos TBD
Gruodis – metų TOP10, (sportinio pokerio klubas Du Karaliai, Savanorių pr. 1  , Vilnius), datos TBD

LSPF reitingai

Nacionalinį LSPF reitingą sudarys žaidėjo pasiekimai nacionaliniuose turnyruose. Reitinginiai turnyrai 2023 metais bus visi aukščiau išvardinti turnyrai. 2023 metų reitingas (nacionalinis reitingas) bus skaičiuojamas nuo pirmojo įskaitinio turnyro 2022 metais. Metų gale jis sutaps su slenkančiu reitingu. Pagal nacionalinį reitingą bus atrenkami žaidėjai į metų gale vyksiantį Superfinalą.

Registracija į turnyrus

Registracija į visus LSPF Nacionalinio klubo turnyrus bus vykdoma TIK internetu – LSPF tinklalapyje „LSPF turnyrų kalendorius“ skiltyje. Registracija į visus LSPF turnyrus baigsis likus 24 valandoms iki turnyro pradžios.

Dalyvavimas

Nacionalinio klubo organizuojamuose renginiuose gali dalyvauti tik Nacionalinio klubo nariai (kiekviena asociacija gauna tam tikrą WILD CARD vietų į LSPF NK turnyrą, vykstantį to klubo mieste), įsigiję vieno mėnesio, pusės metų arba metų narystes ARBA laimėję WILD CARD savo atstovaujamame klube.

SVARBU:

LSPF Nacionalinis klubas dėl ypatingai svarbių priežasčių pasilieka galimybę keisti turnyrų datas, prieš tai oficialiai paskelbiant apie pasikeitimus ne vėliau nei likus mėnesiui iki turnyro.