Vasarai persiritus į antrąją pusę, ir po truputį grįžtant pokerio meistrams į klubus, norime jums trumpai pristatyti apie naujienas iš LSPF. Taigi:

–          LSPF PALANGA. Kaip ir planuota, turnyras įvyks rugpjūčio 20-21 dienomis Palangoje, Žilvino viešbutyje. Turnyro startas numatytas 12 val. (08.20). Sekmadienį vyks ir šalutinis turnyras visiems iškritusiems žaidėjams. Išsami informacija apie patį turnyrą, prizus bus paskelbta ketvirtadienį, rugpjūčio 11 dieną. Registracija į turnyrą – www.lspf.lt; visi sportinio pokerio klubai daro atrankas.

–          Prieš savaitę, praėjusį penktadienį, Lietuvos sportinio pokerio federacija pasirašė trijų metų bendradarbiavimo sutartį su OLYBET. Tris metus – 2016, 2017 ir 2018 metais OLYBET bus pagrindinis LSPF partneris ir rėmėjas. Olybet tampa trečiu oficialiu lošimų kambariu, kuris rems LSPF.

–          Taip pat, LSPF turi naują rėmėją – oficialiu LSPF laikrodžiu tampa www.laikrodziucentras.lt. Kol kas derinamos bendradarbiavimo detalės. Tikimės, kad prizų  sąrašą greitu metu papildys ir šių šaunių laikrodžių specialistų prizai.

–          www.lspf.lt – šiuo metu dar vyksta puslapio atnaujinimo darbai. Labai tikimės, kad pilnai funkcionalus ir dizainą pakeitęs puslapis pilnai startuos spalio 1 dieną.

–          Po nepilnų šešių metų veiklos buvo nuspręsta peržiūrėti taisykles. Šiuo metu yra derinamos paskutinės detalės – jau LSPF PALANGA turnyre bus vadovaujamasi jau naujomis taisyklėmis. Jos bus išsiųstos visiems sportinio pokerio klubams su rekomendacija naudoti naujos redakcijos taisykles. Jos bus paskelbtos jau šią savaitę www.lspf.lt.