Loading...


Loading...

Register

A password will be mailed to you.
Log in | Lost password?

Retrieve password

A confirmation mail will be sent to your e-mail address.
Log in | Register
  Balandžio - 5 - 2012

Artėja antrasis šių metų Nacionalinis turnyras – UNIBET MASTERS KAUNAS 2012 – tad pats laikas paskelbti svarbiausią informaciją apie turnyro struktūrą, prizus, žaidimo vietą bei apgyvendinimo galimybes.

PAGRINDINIS TURNYRAS

Kaip jau buvo skelbta, UNIBET MASTERS KAUNAS 2012 vyks šių metų balandžio 13-15 dienomis Kaune, viešbutyje „Europa Royale“ (Miško g. 11). Kol kas vykdoma registracija tik į 1A dieną, nes pagal ankščiau skelbtas nuostatas, registracija į 1B dieną buvo sustabdyta pasiekus 120 žaidėjų skaičių. Registracija į 1B dieną gali būti atidaryta, jeigu užsiregistravusių žaidėjų skaičius abejose dienose taps apylygis.

Žaidimo struktūra:

Žetonų skaičius: 20 tūkst.

Lygių laikas: 45 min. (1 ir 2 dienos); bei 1 val. – finalinė diena.

1A diena (balandžio 13 d.): 18.30 val. – 00.30 val. (7 lygiai arba mažiau, priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus);

1B diena (balandžio 14 d.): 10.30 val. – 16.30 val.

2 diena (balandžio 14 d.): 18.00 val. – 24.00 val.

Finalinė diena (balandžio 15 d.): 11.00 val. iki turnyro pabaigos.

Prizai:

Turnyro nugalėtojas: UNIBET OPEN Side Event pilna pakuotė;

Antra, trečia vietos: UNIBET OPEN Ticket;

2-4 vietos – Auksiniai tūzai;

5-10 vietos – Sidabriniai Tūzai;

10 % aukščiausias vietas užėmusių žaidėjų gaus Bronzinius Tūzus.

Finalinis stalas bus apdovanotas Unibet ir kitų rėmėjų prizais.

Geriausia mergina bus apdovanota L‘Officiel pusės metų prenumerata ir Sidabriniu Tūzu.

Šalutinis turnyras bei sportinio pokerio klubo „Pokerio namai“ kvietimas

Texas No Limit Shoot out, balandžio 15 d., 12.00 val. 10 000 žetonų, 20 min. lygiai, max 90 žaidėjų, „late registration“ iki 3 lygio pabaigos.

Šalutinių turnyrų prizai: rėmėjų dovanos ir Sidabriniai bei Bronziniai Tūzai.

LABAI SVARBU: visi žaidėjai, kurie bet kuriuo metu iškris iš pagrindinio turnyro, yra kviečiami į sportinio pokerio klubą „POKERIO NAMAI“, SPK “Pokerio namai” kviečia visus iškritusius iš turnyro apsilankyti klube ir pažaisti pokerį be minimalios baro sąskaitos!

Registracija ir narsytė LSPF NK:

Kaip ir ankščiau, registracija į LSPF NK vyksta tokia eiga: užpildoma anketa http://lspf.lt/registracija, padaromas pavedimas į nurodytą Nacionalinio sportinio pokerio klubo sąskaitą ir laukiama patvirtinimo apie sėkmingą registraciją.

Apgyvendinimas UNIBET Masters Kaunas 2012 metu:

Mūsų partneriai iš Kauno atvykstantiems iš kitų miestų pasiūlė šiuos nakvynės variantus:

Viešbutis „Europa Royale“. Miško g. 11, Kaunas. Kainos turnyro dalyviams – 120 Lt dvivietis kambarys be pusryčių. Visa info: http://www.groupeuropa.com/europa_royale_lt/kaunas_viesbutis/

Viešbutis „Magnum“. Vytauto pr. 25, Kaunas. Kainos turnyro dalyviams – 110 Lt dvivietis kambarys + pusryčiai. Visa info: http://www.magnushotel.lt/lt/kontaktai/kontaktai/

Viešbutis Kaunas City. Laisvės alėja 90, Kaunas. Kainos turnyro dalyviams – dvivietis kambarys 135 Lt be pusryčių. Pusryčiai papildomai 12 litų. Visa informacija: http://www.magnushotel.lt/lt/kontaktai/kontaktai/

Motelis „Sandija“. Jonavos g. 45, Kaunas. Kainos turnyro dalyviams – dvivietis kambarys 150 litų su pusryčiais. Visa informacija: http://www.sandija.lt/lt/rasti.html

3 atsakymų

 1. Jonas R. rašo:

  Važiuoju penktadienį iš Klaipėdos į Kauną į 1A (išvažiuoju apie 15.30 val.), jie ką domina 860398942

 2. Valdas S. rašo:

  Ar galima būtų gauti nuorodą su informacija apie pirmos – trečių vietų prizus “UNIBET OPEN Side Event pilna pakuotė, UNIBET OPEN Ticket?

  Kur vyks, kada ir t.t., ačiū.

 3. Shashi rašo:

  freerolininkas: visur yra sekmes fktuorias bet dar karta kartoju jokiam sporte nera toks didelis sekmes fktuorias Jeigu gerai pamenu tai ta pati kalbejai ir pas save bloge kai prieinama sita tema ta mini beveik visada, bet cia ne argumentas tuomet kokiame sporte sekmes fktuorias yra didziausias? Juk visur lygu nebus, yra kazkoks sportas kuriame sekmes fktuorias yra didziausias. Gerai, tarkim paimkim pavyzdi, kad mokslininkai istyre jog futbole didziausias sekmes fktuorias. Tai gal tada ir futbola ismeskime is sporto saku remdamiesi tuo jog jokiame kitame sporte sekmes fktuorias nera toks didelis koks futbole.Esu skaites sia tema daugybe blogu labai gaila, jog dabar nerandu vieno straipsio sia tema kai visi faktoriai apzvelgiami objektyviai is neutralios puses.

Parašykite komentarą

Saugos kodas (privaloma)


Artimiausi pokerio turnyrai

2015 m. Reitingo Lyderiai

Slenkančio 2014-2015 m. reitingo lyderiai